Hakkımızda Online Sanat Partnerlik İletişim

___________


HERKES İÇİN ORİJİNAL SANAT


Sanat müzelerdeki cam korumlalıkların arkasında ziyaret ettiklerimiz midir; fiziksel mekana bağımlı galerilerde belirli dönem ve saatlerde seyrettiklerimiz midir yoksa elimize aldığımız, dokunduğumuz, hissettiğimiz, yaşam alanlarımıza dahil ettiklerimiz midir? SanatBulur.com olarak Türkiye'nin dört bir tarafından sanatçının eserlerini 7/24 ziyaret edebileceğiniz bir platform üzerinden size ulaştırmasını sağlıyoruz. Hızla değişen dünyada sanatın içine girdiği dönüşümü teknolojiden faydalanarak sizlere sunuyoruz.

________


SanatBulur.com'da sergilenen tüm eserler gerçek sanatçıların ürettikleri orijinal parçalardır. Resim ve heykel kategorilerindeki eserler benzersiz olup fotoğraf ve dijital baskı kategorilerindeki eserler sınırlı edisyonlarda üretilmektedir. Tüm bu eserlere SanatBulur.com'un size sunduğu güvenli altyapı ve ortam sayesinde ulaşabilirsiniz.

________


Cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletiniz... Her biri artık online bir galeri. SanatBulur.com'a 7/24 tüm cihazlarınızdan giriş yapabilir, beğendiğiniz eserleri kaydedebilir, bültenimize abone olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

________Sanata önem veriyoruz; fakat teknolojiyi ikinci plana atmıyoruz. İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent'te bulunan ekibimizle son teknolojiyi kendi içimizde geliştiriyor, Levent'teki Radore Veri Merkezi'nde bulunan alt yapımız ve 256 bit ile şifrelenmiş ödeme sistemimizle güvenliğinizi birinci plana alıyoruz.

________

Hemen Keşfet

________