Hakkımızda Online Sanat Partnerlik İletişim

___________


SANAT TEKNOLOJİYLE BULUŞTU


Teknolojik gelişmenin en önemli avantajı girdiği tüm sektörleri demokratikleştirmesidir. Bu kavram, global anlamda bilgiye, kültüre ve sanata erişimin hızla artması sonucu doğmuştur. Güzel Sanatlar özelinde ise son yıllarda online platformların global büyümesi ve AR/VR gibi teknolojiler sayesinde eserle sanatsever arasındaki deneyimin artması sanatta demokratikleşme kavramını gündeme getirmiştir.

________Online sanat, mekana bağımlı değildir. Sanat eserlerine ulaşmanız için belirli dönemlerde belirli lokasyonlarda gerçekleşecek fiziksel aktiviteleri beklemenize gerek kalmaz. Telefon, tablet ya da bilgisayar gibi, internet bağlantısı bulunan herhangi bir cihaz aracılığı ile yaşayan sanatçıların profillerine, biyografik bilgi birikimlerine ve portfolyolarına ulaşabilir dilediğiniz yerden ücretsiz kargo imkanı ile orijinal sanat eserlerini satın alabilirsiniz. 

________Online santın en önemli artısı belirli lokasyonlarda bulunan hantal yapıların aksine teknolojik yatırımlar ile hızla büyüyebilmesidir. Sektör geneline bakıldığında sanatçılardan alınan yüksek komisyon bedelleri, demokratikleşme sürecini piyasaya kazandıran online sanatın ilk ilkesine karşı bir durumdur; erişilebilirlik! Online sanat için olmazsa olmaz tek konu sanatçının sanatsevere, sanatseverin de sanatçıya ulaşabilmesidir. Tam da bu sebeplerle global alanda online sanat satış hacminin 2020 yılına kadar %100 artması beklenmektedir. Gelin bu sürecin dışında kalmayın!

________

Hemen Keşfet

________