Nasıl Eser Satarım

___________


ORİJİNAL ESERLERİNİ HERKES GÖRSÜN


SanatBulur.com dünyada hızla gelişen online sanat alanına Türkiye'den hızlı giriş yapan bir teknoloji şirketidir. Amacımız eser üreten ve tüm bu üretim sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşan siz sanatçıların yanında durarak birlikte büyümektir.

________SanatBulur.com olarak sadece online ortamda varız ve bunun avantajlarından faydalanarak santçıların yanında bir duruş sergiliyor ve eserlerinizi Türkiye'nin her noktasına ulaştırabilmenizi sağlıyoruz. Sizleri sadece SanatBulur.com üzerinden satış yapmaya zorlayan bir sözleşmemiz yok; eserlerinizi dilediğiniz şekilde farklı mecralardan da satmaya devam edebilirsiniz.

________SanatBulur.com'da eser satmak çok kolay. Öncelikle üyelik oluşturmanız ve hemen ardından açılan sayfa üzerinden Sanatçı Başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kısa bir onay sürecinin ardından size gelen kabul mailini takip ederek öncelikle profilinizi ve biyografinizi oluşturmalısınız. Sanatseverlerin sizi tanıması en az eserleriniz kadar önemli.

________Profilinizi oluşturduktan sonra resim, fotoğraf, heykel ve dijital baskı alanlarındaki eserlerinizin karşı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ekleyip, fiyat, kategori, ölçü gibi bilgileri girerek eserlerinizi ekleyebilirsiniz. SanatBulur.com'da sanatseverler eserlerin kargoları için ek ödeme yapmazlar. Bu nedenle eserlerinizin fiyatını kargo ücretini kendinizin ödeyeceğini hesaba katarak belirlemenizde yarar var.

________Profilinizi oluşturdunuz ve eserlerinizi eklediniz. Tüm bu aşamalara kadar hiçbir ücret ödemezsiniz. Eserlerinizden birinin satılması halinde size maille bilgilendirme gelir. Tek yapmanız gereken eserinizi güvenli bir şekilde paketleyerek maildeki alıcı bilgilerine kargolamak. Bu bilgilere her zaman sanatçı panelinizden de ulaşabilirsiniz. Eseriniz bundan sonraki sahibine ulaştığında biz sistemden onay veririz ve sadece %20 komisyon alır, satış fiyatının %80'ini ilk çarşamba günü giriş yaparken verdiğiniz banka hesap bilgilerinize göndeririz. SanatBulur.com'da sanat eseri satışı yapmak işte bu kadar kolay. Hiç zaman kaybetmeyin ve Türkiye'nin kendi teknolojisini kendi geliştiren ilk Online Sanat Galerisi'ne üye olarak eserlerinizi insanlarla buluşturun!

________

Hemen Üye Ol

________