Basında SanatBulur.com

Basında SanatBulur.com

Şubat ayından bu yana orijinal sanat eseri arayan sanatseverler ile Türkiye'nin her noktasından sanatçıyı buluşturduğumuz SanatBulur.com için kasım ayı çok hızlı ve heyecanlı geçti. Bu heyecanımızı paylaşarak kasım ayında bizi köşelerinde ağırlayan mecraları derledik. Keyifli okumalar.

______________________


Hürriyet Gazetesi

Hürriyet Gazetesi Ekonomi sayfası Hürriyet Startup köşesinde öne çıkan girişimleri inceleyen Ahmet Can'ın konuğuyduk. Dijital Sanat Galerisi olarak lanse edildiğimiz haberde SanatBulur.com'un ayrıntılarına ve globale açılma vizyonumuza değindik. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.


Sosyal Kafa

Son 3 sezonunu Bilgi Üniversitesi'nin Santralİstanbul Kampüsü'nde gerçekleştiren Sosyal Kafa programında değerli ortağım Onur Basat ile birlikte canlı yayın konuğu olarak Erkan Saka ve İdil Ece Cangözen'in sorularını yanıtladık. Programın tamamını buradan izleyebilirsiniz.


Hürriyet Kelebek

Hem kendi blogunda hem de Hürriyet Kelebek'te kültür, sanat ve gezi yazılarına yer veren değerli dostumuz Irmak Özer ile birlikte hem çok keyifli hem de SanatBulur.com'un tüm ayrıntılarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik. Röportajın Hürriyet Kelebek'teki halini buradan, Irmak'ın blogundaki daha geniş halini ise buradan okuyabilirsiniz.